Oklahoma

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Oklahoma

Nekustamais īpašums pārdošanai Oklahomā

Tā robežojas ar austrumiem ar Arkansu un Misūri, uz ziemeļiem ar Kanzonu, uz ziemeļrietumiem ar Kolorādo, uz rietumiem ar New Mexico un uz dienvidiem ar Teksasu.

Ir gan labas ziņas, gan sliktas ziņas par 2018. gada nekustamā īpašuma tirgu Oklahomā. Lai gan valstij, šķiet, nav tādas pašas grūtības ar mājokļu samazināšanos, kā to dara citas valstis, Oklahomas nekustamā īpašuma tirgus daļa nākamo mēnešu laikā būs problemātiska. Lai noskaidrotu, vai ir īstais laiks pārdot ģimenes māju vai meklēt īpašumu pārdošanai Oklahomā, varat iepazīties ar šo rakstu.

Oklahomas nekustamo īpašumu tirgus 2017. gada novembrī saņēma daudz labas ziņas, kad jaunu māju pārdošana palielinājās par 17,5%. Tas bija tāds pārtraukums, kādu pārdošanas tirgū vajadzēja ilgu laiku. Jaunas mājas tika pārdotas pirms to celtniecības. Un, saskaņā ar Wall Street Journal, tauta tolaik baudīja spēcīga nekustamā īpašuma tirgus īpašos efektus.

Mājokļu īpašniekiem, kas vēlas pārdot 2018. gadā, joprojām ir izdevības, jo pieprasījums pēc pieejamajām mājām joprojām ir ļoti augsts. Tas ļauj pārdevējiem iegūt vairāk pircēju, kas ir ieinteresēti to īpašumos, kurus pārdod Oklahomā, kas nodrošina augstāku galīgo pārdošanas cenu nekā parasti.

Taču mums ir jāanalizē arī nekustamā īpašuma tirgus negatīvā puse Oklahomā 2018. gadā.

Tā kā mājokļu nozarē ir tik daudz labas ziņas, var būt grūti iedomāties, ka nekustamā īpašuma tirgus var ciest vienlaicīgi. Jāapsver hipotekāro procentu likmju pieaugums.

Potenciālie pircēji var būt vairāk iecienījuši iegādāties māju tagad, kad Oklahomā ir vairāk pamatīpašību. Gaidāms, ka gada beigās procentu likmes atkal palielināsies, un daudzi no šiem pircējiem izņemsies, jo mājokļu kredīti kļūst mazāk pārvaldāmi savos budžetos.

Procentu likmju pieaugums ietekmēs gan pircēju, gan pārdevēju tirgu. Ja jūs plānojat iegādāties vai pārdot tuvāko mēnešu laikā, būtu interesanti, ka drīzumā sāksiet meklēt īpašumu pārdošanai Oklahomā.

Lai gan ir paredzams, ka procentu likmes visā valstī palielināsies līdz 2018. gada beigām, tās joprojām ir salīdzinoši zemas. Pircējiem vajadzētu gūt labumu no šīs priekšrocības, pirms tas ir par vēlu.

Šī braukšana, lai pārvarētu bailes augstās procentu likmes, varētu novest pie Oklahomas nekustamā īpašuma tirgus, lai tuvākajos mēnešos ievērojami palielinātu pārdošanas apjomu. Tas varētu arī padarīt pieprasījumu pēc mājokļiem par pieņemamām cenām daudz augstāku, jo lētākas īpašības, iespējams, tiks pārdotas vispirms.

Ja nākamā gada notikumi izrādīsies efektīvi Oklahomas nekustamā īpašuma tirgū, tad 2019. gada janvārim vajadzētu būt vēl viena daudzsološa gada sākumam ar daudziem jauniem māju īpašniekiem valstī.

Oklahomā mājokļu paredzamā vērtība pēdējo gadu laikā ir palielinājusies par 4,7%.

Ja meklējat īpašumu pārdošanai Oklahomā, tās kultūra un dzīvesveids ir dominējošie faktori.

Tā ir valsts 19. lielākā valsts pēc apgabala, Sooner valstij ir 38 federālās atzītas amerikāņu indiāņu ciltis, tostarp Cherokee, Chickasaw, Choctaw, Creek un Seminole valstis. Šīs ciltis ir apdzīvojušas ASV dienvidaustrumu daļas, pirms tās tika piespiedu kārtā pārnestas uz to, kas tagad ir Oklahoma, federālās valdības "Indijas pārcelšanās" iniciatīvas laikā XIX gs. Sākumā. Šodien, vairāk nekā 7% no valsts vairāk nekā 3,8 miljoniem, Oklahoma ir ceturtais lielākais amerikāņu indiešu īpatsvars valstī.

Nav tādas statistikas par kovbojiem, bet tie ir arī nozīmīga ietekme uz valsti. Kad viņi nedarbojās, šie cowboys sacentās rodeos, kas mūsdienās joprojām ir daļa no valsts sporta kultūras. Oklahomas pilsēta (OKC) katru gadu rīko starptautiskos finišus Rodeo (IFR), Nacionālo kovboju un Rietumu mantojuma muzeju un pasaules lielāko iekštelpu rodeo arēnā janvārī, Lazy E Arena Guthrie ciematā.

2016. gada sākumā mājsaimniecību vidējie ienākumi Oklahomā sasniedza aptuveni 16% iedzīvotāju, kas dzīvoja zem nabadzības sliekšņa. 73% no Oklahomas ir baltas, 9% - spāņu, 7% - amerikāņu, 7% - melnās, 7% - daudzstāvu un 1% - Āzijas. Lielākajā valsts universitātē, Oklahomas universitātē Normanas rajonā, Oklahomā, ir vairāk nekā 21 000 studentu, un tā bija 108.

Tā kā Oklahoma ir viens no pieciem galvenajiem dabasgāzes ražotājiem valstī, ekonomika un darba tirgus bieži svārstās kopā ar enerģijas tendencēm.

Galvenās pilsētas, kurās ir vēlams meklēt īpašumus pārdošanai Oklahomā, ir galvaspilsēta un Tulsa. Oklahoma City, OKC, galvaspilsēta un lielākā pilsēta valstī, atrodas valsts centrā, ir vairāk nekā 1,3 miljoni iedzīvotāju.

Oklahomas pilsētas īpašības ir viena no dārgākajām Oklahomas pilsētā, lai gan Oklahomas pilsētas māju vērtības nav salīdzināmas ar dārgākām īpašībām ASV

Mazāk nekā divas stundas uz ziemeļaustrumiem, otrā lielākā pilsēta Tulsa ir vairāk nekā 960,00 cilvēku uz km² tās lielpilsētas teritorijā. Tomēr liela daļa pārējās valsts ir lauku teritorija, kas visai valstij piešķir 15 valstu zemāko iedzīvotāju blīvumu.

Pateicoties daļēji tās praktiskajām nekustamā īpašuma izmaksām, Oklahoma 2015. gadā bija 4. zemākā dzīves dārdzība Amerikas Savienotajās Valstīs ar zemākām vidējām cenām katrai kategorijai, ieskaitot sabiedriskos pakalpojumus, veselības aprūpi un pārtiku.

  •  
    Pārcelšanās uz Oklahomu. Emigrējušies un dzīvo Oklahomā.

      Oklahoma ir dzimusi no apvienošanās starp Oklahomas teritoriju un Indijas teritoriju, tieši 1907. gada 16. novembrī 46. štatā, lai iekļūtu Amerikas Savienoto Valstu apvienotajā savienībā. Oklahoma ir neapstrīdams mūsu ikdienas tikšanās ar jums galvenais varonis! Šodien mēs runāsim par to, ci ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB